Szukaj na tym blogu

wtorek, 24 czerwca 2014

Kolczyki sutasz Marry Me, kolekcja ślubna

Kolczyki Marry MeA przy realizacji zdjęć pomagała mi Pusia ( pomoc opierała się w głownej mierze na zabieraniu kwiatka :D )Materiały: Kryształki rivoli, perły szklane, taśma cyrkoniowa, koraliki TOHO, sznurki sutasz

Długość: 10 cm


Kolczyki są dostępnePrzedstawiam Wam kolczyki sutasz Marry Me, otwierające tegoroczną kolekcję ślubną. Stworzone w klimacie ciepłego beżu i cappucino, zwieńczone piękną śmietankową perłą w kształcie łezki. Blasku dodaje im umieszczony w górnej cześci kryształ rivoli oraz mieniąca się na ciepłe odcienie różu i pomarańczy taśma cyrkoniowa ( niestety na zdjęciach wygląda jak żółta). 
W kolekcji ślubnej oczywiście nie zabraknie bieli, klasycznych i mnijeszych form. Jej założeniem jest przedstawienie kilku typów, charakterów Panny Młodej. Każda para kolczyków będzie inna, dzięki czemu każda z przyszłych Panien może wybrać coś dla siebie. 
Realizuję także zamówienia indywidualne- jeśli kiełkuje Ci w głowie pomysł, ale nie wiesz, jak go zwizualizować- napisz! Postaram się  odpowiedzieć na Twoje potrzeby ;)

1 komentarz:

  1. Robisz cudowne rzeczy z sutaszu. Ja dopiero uczę się tej techniki i oczywiście jeśli nie jest to wiedza tajemna chciałabym się dowiedzieć czy jakoś usztywniasz te delikatne części pracy które nie przylegają do kamieni? :) Pozdrawiam i życzę powodzenia, bo pomysły masz bombowe i w wykonaniu nie dorównam ci pewnie jeszcze przez 100 lat :)

    OdpowiedzUsuń