Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 8 grudnia 2014

Komplet biżuterii sutasz Before MidnightKamienie naturalne ( onyks czarny), kryształy Preciosa, TOHO, Fire Polish, Dagger Beads,sznurki sutasz


Komplet wykonany na zamówienieZ niezwykłą przyjemnością przedstawiam Wam jedno z moich największych zamówień pod względem liczby komponentów. Komplet Before Midnight towarzyszył mi przez ostatnie dni. W jego skład wchodzą: naszyjnik, kolczyki, bransoletka, broszka i grzebień do włosów. Całość utrzymana w czerni, z dodatkiem hematytowych i stalowych dodatków. 
Serce naszyjnika to fasetowany kamień onyksu czarnego, który ( w różnych rozmiarach) powtarza się we wszystkich elementach kompletu. Blasku dodają kryształki Preciosa oraz drobne, szklane, wysokiej jakości, koraliki TOHO. 
Całość bardzo strojna i wyjściowa, dająca wiele możliwości. Można założyć sam naszyjnik, a włosy udekorować grzebieniem, bądź też postawić na kolczyki i bransoletkę. Dopełnieniem jest broszka, którą można wpiąć zarówno w elegancki żakiet czy szal, jak i udekorować nią torebkę lub kopertówkę.
W tym przypadku ograniczać może jedynie wyobraźnia :)

1 komentarz: