Szukaj na tym blogu

niedziela, 24 listopada 2013

Kolczyki sutasz exclusive Qeen of Snow, kolekcja wieczorowa

Kolczyki Queen of Snow
Materiały: perełki metalowe, szklane kryształy, sznurki sutasz ( w tym sznurek metalizowany)


Długość: 6,5 cmAktualizacja 3.12.2012 Kolczyki znalazły już właścicielkę :)


Niezwykle eleganckie, subtelne i ekskluzywne kolczyki sutasz. Swój blask zawdzięczają użytemu do ich szycia sznurkowi metalizowanemu oraz okazałym kryształkom, zamieszczonym u ich zwieńczenia. Kolczyki idealnie nadają się na wielką okazję.
 Przy okazji wspomnę Wam, iż WSZYSTKIE wykonane przeze mnie prace są TYLKO i WYŁĄCZNIE mojego autorstwa-od początku do końca. Staram się, aby każde kolczyki były inne, sporo czasu spędzam na ich projektowaniu, dzięki czemu macie pewność że posiadacie coś wyjątkowego i unikatowego. Nie spotkacie podobnych ( chyba że ktoś pokusi się o plagiat). Jeśli inspiruję się czyjąś pracą-choć rzadko do tego dochodzi- zawsze zamieszczam Wam stosowną informację i link do pierwowzoru.
Poruszam ten temat, ponieważ ostatnio bardzo często spotykam się z odtwórstwem cudzych prac, podpisywanych własnym imieniem i nazwiskiem. Pamiętajcie, iż wykonanie jakiejkolwiek biżuterii nie opiera się jedynie na pozszywaniu ze sobą sznurków czy sklejeniu materiałów. Ogromną pracę wkładamy w dobór odpowiedniej jakości materiałów, wybór kolorów i ostatecznie w sam projekt, chcąc by różnił się od produktów konkurencji. Taka dygresja z mojej strony :)
Wracając do kolczyków, to z ubolewaniem stwierdzam, iż mimo zrobienia ogromnej ilości zdjęć, nie udało mi się oddać pełnego ich uroku. Jest to jedna z par, które na żywo robią o wiele większe wrażenie. 
Skoro powstały srebrne to teraz pora na...? Już niebawem się przekonacie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz