Szukaj na tym blogu

piątek, 15 listopada 2013

Kolczyki sutasz Volcano

Kolczyki Volcano
Materiały: kamienie naturalne ( jadeit malinowy), perły szklane, koraliki TOHO, sznurki sutasz, srebrne bigle z haczykiem

Długość całkowita: 7 cm


Kolczyki wykonane na zamówienie

Z przyjemnością prezentuję Wam kolczyki Volcano, do których w najbliższych dniach dołączy nieduża bransoletka. Kolczyki zainspirowane są pracą Nykiel`s Craft, którą możecie podziwiać tu https://www.facebook.com/photo.php?fbid=554400711284504&set=pb.493614650696444.-2207520000.1384512061.&type=3&theater. Udało mi się rozbudować wzór i nadać kolczykom osobisty charakter. Motywem przewodnim kolczyka są jadeity malinowe ( które w rzeczywistości są bardziej przygaszone, niż na zdjęciach), które miały być odbijane przez inny, ciemniejszy kolor. Z zamawiającą postawiłyśmy na głęboką szarość i z tego miejsca stwierdzam,że był to dobry wybór ( choć do tworzenia podchodziłam z pewną nutką niepewności :) ). 
Połączenie dość mocno kontrastujących ze sobą kolorów pozwoliło mi na zabawę w ich wydobycie podczas zdjęć. I tak oto kolczyki zaprezentowałam Wam na białym, czerwonym i czarnym tle. Dzięki temu możecie spostrzec jak , w zależności od koloru podłoża, zmienia się odcień sznurków i kamieni. Wszystkie zdjęcia były robione przy świetle dziennym, w tym samym czasie, mimo to różnią się od siebie. Gwarantuję Wam,że w rzeczywistości wyglądają jeszcze inaczej :)
Za kilka dni zapraszam na post związany z bransoletką do kompletu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz